Saç Boyama

Ali Polat Kuaför olarak Saç modellerinde son trendleri yakından takip ederek en modern trend moda renklerle gerçekleştirdiğimiz saç boyama işlemiyle hayal ettiğiniz saç rengine kavuşabilirsiniz. Saç boyama işlemlerimizde Mükemmel beyaz kapatma özelliğine sahip, kaliteli ve güvenilir saç boyalarını kullanıyor, saça en az zarar verecek ürünleri tercih ediyoruz.

Renk seçimi konusunda oldukça geniş.skalamızın Tamamı son derece doğal bir görünüm sergileyen Saçınızın doğal rengi ne olursa olsun, açma işlemi uygulayarak dilediğiniz saç rengine sahip olmanızı sağlıyoruz. Doğal saç renginize ışıltı ve daha yoğun bir görünüm kazandırmak için de salonumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Saç Boya işlemlerinde Dip boya ile seçtiğiniz saç renginin yeni çıkan saçlarınıza uygulanmasını sağlayabilir, en marjinal saç renklerinin profesyonel bir çalışmayla saçlarınıza kazandırılması için bizi hemen arayabilirsiniz.

Tamamı son derece doğal bir görünüm sergileyen saç renkleri skalamız oldukça geniş. Saçınızın doğal rengi ne olursa olsun, açma işlemi uygulayarak dilediğiniz saç rengine sahip olmanızı sağlıyoruz. Doğal saç renginize ışıltı ve daha yoğun bir görünüm kazandırmak için de salonumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Dip boya ile seçtiğiniz saç renginin yeni çıkan saçlarınıza uygulanmasını sağlayabilir, en marjinal saç renklerinin profesyonel bir çalışmayla saçlarınıza kazandırılması için bizi hemen arayabilirsiniz.